baner, 25kB
Masáže, 4,0kB      Byliny, 5,7kB      kontakt, 5,7kB      Šamanismus, 5,7kB      uvodni strana, title=
o krok zpet, 4,0kB

Masaže které mohu nabídnout

Ceník

Postup při masáži

Objednání

pozvanka.png, 380kB

masaze_01.png, 1,9MB

Únava a zdravotní obtíže jsou čím dál tím častěji způsobeny rychlým životním tempem a jednotvárností vykonávané práce. Masáž může být alternativní způsob, jak se vyrovnat s následky stresu, bolestmi, únavou, nespavostí. Působí příznivě na nervovou soustavu, napomáhá okysličení buněk, což zlepšuje jejich činnost, a tím i výživu pokožky, vaziva a svalů.

Zdravotní masáž je vhodná při regeneraci pohybového aparátu po zranění či nemoci, při bolestech zad a každodenní fyzické námaze. Zlepšuje pohyblivost a odolnost svalů, čímž působí jako prevence dalších úrazů. Jedná se o masáž ve svižnějším tempu. Lze provést jako masáž celého těla i jednotlivých částí dle vašich potřeb.

Sportovní masáže povzbuzují a posilují svalstvo před fyzickým výkonem, působí preventivně proti úrazům a různým zdravotním obtížím (například bolesti šlach, svalů, kloubů). Jedná se o masáž ve svižnějším tempu s hlubšími prohmaty.

Relaxační masáže slouží hlavně k uvolnění, odbourávají stres, mohou zmírnit bolesti hlavy a pomoci odbourat problémy s nespavostí. Jedná se o masáž v mírnějším tempu.

Masáž lávovými kameny je příjemným způsobem relaxace. Kameny dokonale prohřívají, působí na nervovou soustavu a mají blahodárný vliv na krevní oběh.

Indická masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, je významným pomocníkem při odbourávání bolestí hlavy.

Bylinné masáže napomáhají k uvolnění a regeneraci unavených a namožených svalů.

Breussova masáž je energická a účinná metoda, která působí na nervový systém a pohybový aparát a to především páteř. Spočívá v intenzivním vtírání třezalkového oleje po celé délce páteře. V kombinaci s Dornovou metodou lze podpořit léčbu mnohých problémů s páteří, jako jsou bolesti meziobratlových plotének nebo ústřel.

Kávový peeling zad zjemňuje, osvěžuje, prokrvuje a hloubkově pročišťuje pokožku.